REFERANSLARIMIZ

Boğaz'da yer alan 19. yüzyıldan kalma yenilenmiş Osmanlı sarayı, Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus lüks detaylarla uyum içinde olan tarihi bir mimariye sahiptir.
Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus / Istanbul oteli Online Kaba-Saflok Messenger Quantum 2 RFID Kartli Kilit sistemini seçmiştir.
Stacks Image 4619
Stacks Image 4575
Stacks Image 4617
Stacks Image 4623
Stacks Image 4621
Muhteşem plajları, büyük beğeni toplayan restoranları ve lüks Spa'sıyla Mandarin Oriental Bodrum hem misafir odalari hem de personel alanlari için Kaba-Saflok Ozel Dizayn Quantum Kartli Kilit sistemini ve Duvar Okuyucularini ve Çekmece içi Safe Kasalari tercih etmiştir.
Stacks Image 4588
Stacks Image 4625
5 Yıldizlı lüks Kempinski Barbaros Bay Oteli, olağanüstü manzarası ve ünlü spası ile muhteşem bir tatil deneyimi sunuyor. Antik kalıntılardan, gece kulüplerine Bodrum`da
yer alan Otel misafir odalari için Kaba-Saflok MT Kartli Kilit sistemini tercih etmiştir.
Kempinski Barbaros Reserve Residences Saflok Quantum 2 sistemini tercih etmiştir.
Stacks Image 4756
Stacks Image 5051
Stacks Image 4750
Stacks Image 4752
Stacks Image 5094
Stacks Image 5102
Art & Joy, Lujo Hotel konseptinin iki ana direğini oluşturur ve bu samimiyet size benzersiz bir tatil ortamı sunar. Minimal mimari tarzı, doğal renkleri ve muhteşem Ege manzarasıyla Lujo Bodrum, konfor ve lüksü, hassas bir denge ve bir şaheserin sunabileceğinden daha sanatsal bir özenle harmanlıyor. Online Kaba-Saflok Messenger Quantum RFID Kartli Kilit sistemini seçen otel ayrica oda-içi akıllı oda teknolojisini misafirlerine sunmaktadır.
Stacks Image 5104
Reges, Luxury Collection Hotel Rumi’nin semazenlerinin dönüş ritüelleri, tüm zamanları aşan modern ötesi bir mimariye ilham verdi... Dönen etekler gibi açılan katlı mimari tasarımlar, Sufi geleneğini fütüristik bir özgüvenle yeniden yorumladı.
Bu post modern tavır, eski Japon çömlek onarma sanatı Kintsugi’yle de zarifçe flört eden, yalın ve etkileyici dokunuşlara sahip. Kintsugi’nin altın tozlarından ve reçine damlalarından ilhamla tasarlanan avizeler, gökyüzüyle yeryüzü arasındaki dönüştürücü yolculuklarla bağlantı kuruyor, arınma ve yenilenme duygularını sade formlarla öne çıkarıyor. Online Kaba-Saflok Messenger Quantum RFID Kartli Kilit sistemini seçen otel ayrica oda-içi akıllı oda teknolojisini misafirlerine sunmaktadır. Misafir odalarında ve genel mekanlarda Marriott Mobilekey ile kilitler kullanılmaktadır.
Stacks Image 5100
Stacks Image 5096
Stacks Image 5098
Stacks Image 5070
Stacks Image 5072
5 Yıldızlı lüks Hilton Maslak /İstanbul Oteli, Büyükdere Caddesi, Maslak’ta, iş, finans ve eğlence bölgesinin kalbinde, metro istasyonunun yanı başında, İstinye Park, Kanyon gibi lüks alışveriş merkezlerine, konser ve eğlence mekanlarına ve diğer turistik yerlere birkaç adım uzaklıkta bulunuyor. Hilton Maslak Kaba-Saflok Quantum RFID Kartli Kilit sistemini ve Quantum RFID Duvar Okuyucularini tercih etmiştir. Misafir odalarında ve genel mekanlarda Hilton Digitalkey ile kilitler kullanılmaktadır.
Stacks Image 5074
Doubletree by Hilton Antalya City Center Otel, zevkle dekore edilmiş modern dizayn`a sahip odalarinda
Kaba-
Saflok Confidant RFID Kartli Kilit sistemini ve Quantum RFID Duvar Okuyucularini tercih etmiştir. Misafir odalarında ve genel mekanlarda Hilton Digitalkey ile kilitler kullanılmaktadır.
Stacks Image 5076
Stacks Image 5078
Stacks Image 5080
Stacks Image 4640
Stacks Image 4646
Wyndham Grand Levent / Istanbul oteli Online Kaba-Saflok Messenger Quantum RFID Kartli Kilit sistemini seçmiştir. Otel ayrica oda-ici akilli oda teknolojisini misafirlerine sunmaktadır.
Stacks Image 4644
Her biri kendine has güzellikte, gözden uzak bir plaja sahip yedi koy boyunca uzanan, Ege’nin altı kilometrelik muhteşem kıyı şeridiyle çevrelenen Six Senses Resort Kaplankaya / Bodrum Oteli Misafir odalari için Kaba-Saflok Confidant RFID Kartli Kilit sistemini tercih etmiştir.
Stacks Image 4633
Stacks Image 4613
Stacks Image 4615
Stacks Image 4929
Stacks Image 4931
Doğu Akdeniz’in berrak sularına uzanan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin, en güzel noktalarından biri olan Zephyrus koyunda yer alan Merit Royal Premium Hotel, misafir odalari icin Kaba-Saflok Quantum RFID Kartli Kilit tercih etmiştir.
Stacks Image 4935
Georges Hotel Galata, Galata Kulesi`nden birkac adim uzakta, Istiklal Caddesi`ne 5 dakikalik yuruyus mesafesinde ve Taksim meydani`na kisa bir yuruyusle ulasilabilen gorkemli tarihi bir binadir. Otel misafir odalari için Kaba-Saflok MT RFID Kartli Kilit sistemini tercih etmiştir.
Stacks Image 4942
Stacks Image 4944
Stacks Image 4946
Stacks Image 4918
Stacks Image 4924
Millenium Hotel Medine Airport / Suudi Arabistan,
Online Kaba-Saflok Messenger Quantum RFID Kartli Kilit sistemini seçmiştir. Otel ayrica oda-ici akilli oda teknolojisini misafirlerine sunmaktadır.
Stacks Image 4922
Istanbul Sehir merkezinde yer alan CVK Park Bosphorus / Taksim Oteli Misafir odalari için Kaba-Saflok Quantum RFID Kartli Kilit sistemini ve Quantum RFID Duvar Okuyucularini tercih etmiştir.
Stacks Image 4657
Stacks Image 4651
Stacks Image 4653
Stacks Image 4602
Stacks Image 4604
Büyüleyici Boğaz manzarası ile The Ritz Carlton Istanbul Otel`i hem misafir odalari hem de personel alanlari için Kaba-Saflok MT RFID Kartli Kilit sistemini ve Duvar Okuyucularini tercih etmiştir. Misafir odalarında ve genel mekanlarda Marriott Mobilekey ile kilitler kullanılmaktadır.
Stacks Image 4629
Stacks Image 5109
Büyük bir iş merkezi olan Ataşehir de yer alan Anadolu Yakası' nın ilk uluslararası 5 yıldızlı oteli Istanbul Marriott Hotel Asia Kaba-Saflok MT RFID Kartli Kilit sistemini tercih etmiştir. Misafir odalarında ve genel mekanlarda Marriott Mobilekey ile kilitler kullanılmaktadır.
Stacks Image 4758
Stacks Image 5056
Stacks Image 4739
Stacks Image 4760
Stacks Image 4892
Stacks Image 4896
Sheraton Bamako, şehrin önemli gelişim ve ulaşım aksında yer alan 22.500m2’lik bir arsa üzerinde planlanmıştır. Binanın formu, merkezi bir çekirdek ve fuaye oluşturmak fikrinden gelişmiştir. 2 ayrı kol oluşturarak, yatak katlarında koridor uzunluğunu azaltmıştır. Odalar birbirinin önünü kesmeden her biri şehrin farklı manzaralarını görebilmektedir.Bu plan tipolojisi, 3.boyutta kompakt ve güçlü bir ktle oluşturmuş ve bina şehrin her tarafından algılanabilen bir simgeye dönüşmüştür. Cephenin sade ve yalın olmasının yanı sıra, fonksiyonelliği de ön planda tutulmuştur. Manzaradan maksimum düzeyde yararlanmak amacıyla köşe odaların cepheleri şeffaf olarak tasarlanmıştır. Sheraton Bamako, Online Kaba-Saflok Messenger Quantum RFID Kartli Kilit sistemini seçmiştir.
Stacks Image 4898
Hem is hem de tatil için misafirlerine uygun konaklama imkani sunan Sheraton Grand Atasehir / Istanbul Otel`i hem misafir odalari hem de personel alanlari için Kaba-Saflok QuantumII RFID Kartli Kilit sistemini ve SafePlace Extreme Dolap ici Safe Kasalari tercih etmiştir.
Stacks Image 4846
Stacks Image 4852
Stacks Image 4848
Stacks Image 4854
Stacks Image 4861
Stacks Image 4865
Hem is hem de tatil için misafirlerine uygun konaklama imkani sunan Sheraton Bursa Otel`i hem misafir odalari hem de personel alanlari için Kaba-Saflok Quantum Kartli Kilit sistemini ve Duvar Okuyucularini tercih etmiştir.
Stacks Image 4863
Bayterek Kulesinin dibinde, Kazakistan’ın başkenti Astana’da Göl kenarında bulunan St.Regis Astana, Seçkin sosyal hayatın merkezindeki otel, dinamik ve kozmopolit Astana’nın sunduğu, tarih, sanat, lüks alışveris, gurme deneyimler ve gece hayatınının peşinde koşan rafine gezginler için ideal bir adrestir. St.Regis Astana Kaba-Saflok Quantum Kartli Kilit sistemini ve Duvar Okuyucularini tercih etmiştir.
Stacks Image 4872
Stacks Image 4874
Stacks Image 4876
Stacks Image 4883
Stacks Image 4885
İstanbul’un en heyecan verici semtlerinden Nişantaşı’nın kalbinde olan St. Regis İstanbul, size sadece otelin içinde değil; dışında da aradığınız her şeyi sunabilecek bir konuma sahiptir. Otel misafir odalari için Minibar Systems Primo 60Lt Minibarlari tercih etmiştir.
Stacks Image 4887
Hilton Tashkent / Özbekistan, zevkle dekore edilmiş modern dizayn`a sahip odalarinda
Kaba-
Saflok Quantum RFID Kartli Kilit sistemini ve Quantum 2 RFID Duvar Okuyucularini tercih etmiştir.
Stacks Image 4627
Stacks Image 4593
Stacks Image 4595
Stacks Image 4708
Stacks Image 4710
Hilton Bakirkoy Otel`i hem misafir odalari hem de personel alanlari için Kaba-Saflok Quantum 3 RFID Kartli Kilit sistemini ve Duvar Okuyucularini tercih etmiştir.
Bakirkoy sahil manzarasi ile misafirlerine essiz bir konfor sunmaktadir.
Stacks Image 4712
Doubletree by Hilton Sirkeci Otel`i hem misafir odalari hem de personel alanlari için Kaba-Saflok Quantum 3 RFID Kartli Kilit sistemini ve Duvar Okuyucularini tercih etmiştir.
500 metre uzaklıktaki Ayasofya gibi popüler simge yapılara açılan bir kapıdır. Gülhane Parkı'nın bitişiğinde yer alan otel, Yerebatan Sarnıcı'na ve Topkapı Sarayı'na yürüme mesafesindedir.
Stacks Image 4668
Stacks Image 4662
Stacks Image 4664
Stacks Image 4675
Stacks Image 4677
Doubletree by Hilton Eskişehir Otel, zevkle dekore edilmiş modern dizayn`a sahip odalarinda
Kaba-
Saflok Quantum RFID Kartli Kilit sistemini ve Quantum RFID Duvar Okuyucularini tercih etmiştir.
Stacks Image 4679
Doubletree by Hilton Malatya, dünyaca ünlü Doubletree by Hilton markasının hizmet kalitesi, olağanüstü ambiyansı, merkezi konumu ve güleryüze sahip personeli ile tüm Malatya halkına ve Türkiye ile dünyanın çeşitli yerlerinden gelecek olan misafirlerine benzeri olmayan bir hizmet sunmaktadır. Otel misafir odalari için Minibar Systems Primo 60Lt Minibarlari tercih etmiştir.
Stacks Image 4911
Stacks Image 4903
Stacks Image 4905
Stacks Image 4765
Stacks Image 4767
Hilton Garden Inn Ümraniye, Can Park AVM’nin içerisinde bulunduğu karma projenin bir parçası olması nedeniyle AVM – otel sinerjisinden maksimum derecede faydalanmaktadır .
Hilton Garden Inn Ümraniye / Istanbul
Kaba-Saflok Quantum RFID Kartli Kilit sistemini tercih etmiştir.
Stacks Image 4771
Hilton Garden Inn Bayrakli / Izmir, konsepti, ulaşım ağlarına yakınlığı ve Bayraklı’nın kent merkezine yürüyüş mesafesi ile ve zevkle dekore edilmiş modern dizayn`a sahip odalarinda
Kaba-
Saflok Quantum RFID Kartli Kilit sistemini ve Quantum RFID Duvar Okuyucularini tercih etmiştir.
Stacks Image 4730
Stacks Image 4732
Stacks Image 4734
Stacks Image 4793
Stacks Image 4789
Dünya Miras Kenti Safranbolu’da Hilton Garden Inn Safranbolu, İyi bir gece uykusu ve konforlu bir konaklama arayan gezginler için ideal ve zevkle dekore edilmiş modern dizayn`a sahip odalarinda
Kaba-
Saflok Quantum RFID Kartli Kilit sistemini tercih etmiştir.
Stacks Image 4791
Anadolu Üniversitesi, alışveriş merkezleri, eğlence yerleri ve restaurantların birkaç adım ötesinde bulunan Hilton Garden Inn Eskişehir, zevkle dekore edilmiş modern dizayn`a sahip odalarinda Kaba-Saflok Quantum RFID Kartli Kilit sistemini tercih etmiştir.
Stacks Image 4778
Stacks Image 4780
Stacks Image 4782
Stacks Image 4809
Stacks Image 4811
Hilton Garden Inn Erzincan, İyi bir gece uykusu ve konforlu bir konaklama arayan gezginler için ideal ve zevkle dekore edilmiş modern dizayn`a sahip odalarinda
Kaba-
Saflok Quantum RFID Kartli Kilit sistemini ve Quantum RFID Duvar Okuyucularini tercih etmiştir.
Stacks Image 4815
Hilton Garden Inn Sivas, Şehrin merkezinde yer alan ve konforlu bir konaklama arayan gezginler için ideal ve zevkle dekore edilmiş modern dizayn`a sahip odalarinda Kaba-Saflok Quantum RFID Kartli Kilit sistemini ve Quantum RFID Duvar Okuyucularini tercih etmiştir.
Stacks Image 4839
Stacks Image 4835
Stacks Image 4833
Stacks Image 4719
Stacks Image 4721
Hampton by Hilton Gaziantep, zevkle dekore edilmiş modern dizayn`a sahip odalarinda Kaba-Saflok Quantum RFID Kartli Kilit sistemini ve Quantum RFID Duvar Okuyucularini tercih etmiştir.
Stacks Image 4723
Hampton by Hilton Istanbul Sabiha Gökçen Airport'a en yakın havaalanı olan Sabiha Gökçen Havaalanı 2 km mesafededir. Hampton by Hilton Istanbul Sabiha Gökçen Airport hem misafir odalari hem de personel alanlari için Kaba-Saflok Confidant Kartli Kilit sistemini tercih etmiştir.
Stacks Image 4690
Stacks Image 4686
Stacks Image 4688
Stacks Image 4798
Stacks Image 4800
Hampton by Hilton Aliağa, İzmir Aliağa’da Star Rafinerisi ile Çandarlı Limanı’na yakın bir bölgede konumlandirilmistir.
Otel Kaba-Saflok RT
RFID Kartli Kilit sistemini tercih etmiştir.
Stacks Image 4804
Hampton by Hilton Kahraman Maras, Şehrin ticaret merkezinde yer alan otel adeta evlerinde gibi konaklayabilecekleri konforlu ve zevkle dekore edilmiş modern dizayn`a sahip odalarinda
Kaba-Saflok Confidant RFID Kartli Kilit sistemini tercih etmiştir.
Stacks Image 4826
Stacks Image 4828
Stacks Image 4820
Stacks Image 4951
Stacks Image 4953
Çanakkale, Gelibolu yarımadasının ilk ve tek zincir oteli Hampton by Hilton Canakkale Gallipoli misafir odaları için Kaba-Saflok RT RFID Kartli Kilit sistemini tercih etmiştir.
Stacks Image 4957
Mezopotamya`nın en kadim kentlerinden birinde, Diyarbakır`da bulunan Radisson Blu Hotel Diyarbakır,  misafirlerini  ünlü Hevsel Bahçeleri ve Unesco tarafından dünya kültür mirasları listesine giren tarihi surlarıyla birlikte karşılıyor. Radisson Blu Hotel Diyarbakır misafir odalari icin Kaba-Saflok Quantum RFID Kartli Kilit sistemini tercih etmiştir.
Stacks Image 5029
Stacks Image 5031
Stacks Image 5033
Stacks Image 5008
Stacks Image 5014
Atatürk Havalimanı Bölgesi'nde Basın Ekspres Yolu üzerinde hem is hem de tatil için misafirlerine uygun konaklama imkani sunan Park Inn by Radisson / Istanbul Ataturk Airport Otel`i hem misafir odalari hem de personel alanlari için Kaba-Saflok RT RFID Kartli Kilit sistemini ve SafePlace Extreme Dolap ici Safe Kasalari tercih etmiştir.
Stacks Image 5012
Seyahatiniz ister iş, isterse tatil amaçlı olsun; Park Inn by Radisson, İzmir’deki favori adresiniz olacak. Şehrin merkezinde konumlanan Park Inn by Radisson İzmir; Pasaport bölgesindeki mükemmel konumu ile önemli iş merkezlerine, konsolosluklara ve uluslararası firmaların ofislerine yalnızca birkaç dakikalık mesafede. İzmir’in popüler eğlence, kültür ve alışveriş merkezi Alsancak’a yakınlığıyla öne çıkan otel; meşhur sahil şeridi Kordon’daki kafe, pub ve balık restoranlarının ise hemen yanı başında bulunuyor. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na 18 km uzaklıkta bulunan otel; feribot, taksi, tren ve otobüs gibi toplu taşıma araçlarına yakınlığıyla İzmir’i kolayca keşfetme olanağı tanıyor. Park Inn by Radisson İzmir misafir odalari icin Kaba-Saflok Quantum RFID Kartli Kilit sistemini ve Minibar Systems Smartbox2 Safe Kasalari tercih etmiştir.
Stacks Image 5044
Stacks Image 5040
Stacks Image 5042
Stacks Image 5046
Stacks Image 4962
Stacks Image 4964
İzmir / Özdere’nin merkezinde, güneş ve mavinin buluştuğu yeşil bir alanda kurulu olan Otel Grand Efe misafir odalari için Kaba-Saflok RT RFID Kilitleri tercih etmiştir.
Stacks Image 4968
Türkmenistan’ın turizm merkezi Awaza’da yer alan (Polimeks Insaat) Yelken Yat Kulübü, bölgenin en kapsamlı ve en konforlu tesisi Misafir Villalari için Kaba-ILCO Confidant RFID Kilitleri tercih etmiştir.
Stacks Image 4979
Stacks Image 4975
Stacks Image 4977
Stacks Image 4984
Stacks Image 4988
Stacks Image 5003
Karakum Çölü'nde bir vaha şehri olan Mary
Sehri, Turkmenistan
zevkle dekore edilmiş modern dizayn`a sahip Mary Hotel`i misafir odalari icin
Kaba-Saflok Quantum RFID Kartli Kilit sistemini tercih etmiştir.
Stacks Image 4990
Dasoguz Otel, Turkmenbasi / Turkmenistan Daşoğuz, dış oğuzlar demektir. Orta asırlarda türkmen boyları iç ve dış olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Türkmenistan'ın kuzeyindeki şehir, Daşoğuz vilayeti'nin başkenti, bölgenin en kapsamlı ve en konforlu tesisi misafir odalari için Kaba-Saflok RT RFID Kilitleri tercih etmiştir.
Stacks Image 5001
Stacks Image 4997